Права бійців ЗСУ значно розширюються, — Порошенко в “Десні”

 

Воєнний стан у деяких областях України запроваджено, щоб створити необхідні умови для Збройних сил України із захисту країни, при цьому жодні конституційні права громадян у разі відсутності наземної агресії РФ обмежуватися не будуть.

Про це заявив президент Петро Порошенко у середу, 28 листопада, під час відвідання навчального центру Сухопутних військ “Десна”, повідомляє “Укрінформ”.

“Якщо нам вдасться не допустити вторгнення російських збройних сил на нашу територію, ми не плануємо обмежувати жодні конституційні права і свободи громадян. Але права ЗСУ значно розширюються”, — сказав Порошенко.

Він додав, що воєнний стан зараз запроваджується для того, щоб законодавчо і конституційно захистити українського воїна, надати йому всі необхідні умови для виконання свого конституційного обов’язку із захисту України.

“Тому надзвичайно важливо, щоби рівень підготовки військовослужбовців, зокрема танкових і моторизованих частин, Сил спеціального призначення, а також рівень патріотизму і бойового духу був на найвищому рівні”, — акцентував президент.

Як повідомляла “Новинарня“, прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада напали на українські кораблі, що здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь.

Спецпризначенці Росії обстріляли і захопили три українські кораблі у Керченській протоці та понад 20 моряків.

Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон “Про затвердження указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” на 30 днів у 10 областях у зв’язку з агресією Росії в Азовському морі.

Читайте також:
Порошенко просить Трампа вплинути на Путіна на саміті G20

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна