На Донеччині відбулися змагання підрозділів ВДВ АТО

 

На Донеччині відбулися змагання розвідувальних підрозділів зі складу військових частин та підрозділів, які виконують завдання в районі проведення АТО.
Перше та друге призові місця здобули розвідники Високомобільних десантних військ, інформує “Новинарня” з посиланням на прес-службу командування ВДВ ЗС України.

Повідомляється, що розвідники вправлялися у володінні вогнепальною та холодною зброєю, тактиці, медицині, спритності та витримці, подоланні багатоетапної естафети тощо.

“Організатори змагань добре підготувалися. Військовим була запропонована сучасна смуга перешкод зі звуковими ефектами, «мінним полем» та іншими неочікуваними «сюрпризами». Це дозволило продемонструвати свій професіоналізм завдання з пошуку об’єктів у вказаному районі при здійсненні марш-кидку з повним спорядженням на кілька десятків кілометрів”, – зазначають у ВДВ.

Групи розвідників також організовували відпочинок особового складу в умовному тилу противника із забезпеченням охорони та оборони груп. А фінальним випробуванням для воїнів було здійснення відриву на кількакілометрову відстань після потрапляння в умовну засідку супротивника.

Читайте також:
Флешмоб 22PushupChallenge на підтримку ветеранів АТО:
Забродський і ВДВ кинули виклик Генштабу

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *