Уряд підтримав концепцію популяризації України в світі

 

Уряд одноголосно підтримали Концепцію популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі. про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інформаційної політики України.

“Знання різних людей в різних країнах про нашу державу різняться – від незнання до захоплення, від негативу до позитиву”, – зазначив заступник Міністра Артем Біденко.

Біденко додав, що останні два роки засвідчили: “рівень медійної уваги до України значно зріс. Зараз ключовий момент для нас – системна комунікація. Документом визначено, що ефективне просування інтересів України можливе за умови системного підходу, з урахуванням багатьох факторів. Зокрема, для досягнення результату, потрібно поєднати зусилля багатьох організацій, органів влади, НУО, лідерів думок, де кожен виконує свою роль”.

Повідомляється, що документ пройшов обговорення експертами: Громадської, Експертної, Студентської рад, а також ключовими організаціями української діаспори та регіональне експертне обговорення в Комунікаційному центрі Уряду.

Крім того, Концепція пройшла публічне обговорення на офіційному веб-сайті та погодження з іншими міністерствами.

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".