КНДР може завдати ядерного удару по США і Південній Кореї

 

Сполучені Штати Америки та Південна Корея 22 серпня розпочали щорічні військові навчання Ulchi Freedom Guardian. У навчаннях, які проходитимуть до 2 вересня, візьмуть участь близько 50 тисяч південнокорейських і 25 тисяч американських солдатів, інформує Deutsche Welle.

В очолюваній США Військовій комісії з перемир’я Командування Організації Об’єднаних Націй заявили, що повідомили Північну Корею про те, що навчання не носять провокаційний характер. Проте у Пхеньяні 22 серпня заявили, що навчання є нічим іншим, як підготовкою до наступу на Північну Корею, та пригрозили завдати превентивного ядерного удару.

“З цього моменту передові ударні підрозділи Корейської народної армії знаходяться у повній готовності завдати попереджувального удару у відповідь по усім атакуючим групам противника, які залучені до навчань Ulchi Freedom Guardian”, – заявив речник Корейської народної армії, якого цитує державне інформагентство KCNA. Він пообіцяв, що у разі “найменшої провокації” з боку сил США та Південної Кореї вони будуть перетворені на “купу попелу” превентивним ядерним ударом.

Читайте також:
Лідер КНДР на історичному з’їзді змалював сценарій силового возз’єднання з Південною Кореєю

Україна засудила запуск балістичної ракети КНДР

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *