У Криму одиночні проросійські пікети козаків закінчились затриманням

 

У Сімферополі місцеві козаки 10 серпня провели одиночні пікети під гаслом “Крим-Росія” біля пам’ятника “ввічливим людям” (російським окупантам) та на площі Леніна, після чого були затримані російської поліцією. Відповідна інформація з відео опублікована в соціальних мережах, пише сайт “Крим. Реалії“.

Як сказано в повідомленні, пікет зібрали з ініціативи отамана “Кримського козацтва” Сергія Акімова.

На відео козаки пояснюють, що акція проводиться для того, аби “внутрішні і зовнішні вороги пам’ятали, що Крим – Росія навіки” та закликають інших козаків виходити на подібні пікети.

“У рамках заходу козаки з російськими прапорами несли чергування на площі Леніна та біля пам’ятника ввічливим людям у м. Сімферополі. У планах козацтва провести подібні пікети в усіх містах Криму”, – зазначив глава регіональної громадської організації “Кримський республіканський антикорупційний комітет” Ілля Большедворов.

“Захід на площі Леніна закінчився поясненнями в відділі поліції. З чим пов’язані такі дії поліції, не зрозуміло. Нагадаємо, одиночне пікетування не вимагає узгодження з владою”, – поділився Большедворов.

Коментарі підконтрольних Росії силових відомств Криму щодо пікету козаків та їх затримання відсутні.

Це не перший раз, коли козачі пікети в Криму розганяє поліція. Раніше російське козацтво проводило пікети проти закриття приватного навчального закладу Кримського козачого кадетського корпусу. У травні цього року суд в Сімферополі задовольнив позов про адміністративне правопорушення за несанкціонований мітинг. Іллі Большедворову і Сергію Акімову присудили по 20 тис. рублів штрафу.

 Читайте також:
Комуністи Сімферополя: Владу узурповано. Лихо прийшло з “російською весною”. ВІДЕО

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *