Суд Москви відправив до колонії трьох екс-бойовиків “ЛНР”

 

У Москві засудили трьох  колишніх бойовиків з “ЛНР” до восьми та чотирьох років колонії. Про це повідомляє російське видання “Комерсант”.

Зазначається, що під загрозою поширення даних про клієнтів банку РФ “Югра” вони вимагали у кредитної установи 300 млн рублів – нібито на відновлення зруйнованого народного господарства самопроголошеної “ЛНР”.

Так, Басманний суд Москви засудив зловмисників, які входили до угруповання “Бетмен”, Олександру Сонцеву (Механік) і Єгору Юлдашеву по вісім років колонії, їх спільниці, співробітниці тюменської філії банку, – чотири роки.

Як випливає з матеріалів справи, розслідування почалося після того, як 19 березня 2015 року якийсь молодий чоловік, особа якого так і не була встановлена, вручив охоронцеві московського офісу банку “Югра” конверт, попросивши негайно передати його тодішньому голові правління кредитної установи Юрію Гусєву.

У конверті, який розкрив представник служби безпеки банку, виявилися виготовлені на ксероксі копії фінансових документів – дані про рахунки декількох клієнтів “Югри”, рух коштів по них і т. п.

Крім того, в конверті знаходилося анонімний лист, в якому банкіру пропонувалося в протягом 30 хвилин зателефонувати за вказаним у ньому номером “з питання придбання всього пакету документів”.

В іншому випадку невідомий погрожував опублікувати дані клієнтів банку в інтернеті і віддати їх “у впливові газети”.

Після телефонної розмови з вимагачами, банкіру вдалося з’ясувати, що дані про клієнтів, зловмисники могли отримати від співробітниці банку Ольги Бєлобородової.

Розібравшись в ситуації, керівництво банку звернулося до правоохоронних органів, всі подальші переговори з вимагачами проходили під контролем оперативників.

Зловмисників вдалося затримати влітку 2015 року. Фігуранти справи провини не визнали. І під час слідства, і в суді вони наполягали на тому, що корисливого наміру не мали, а дійсно отримані від “Югри” гроші нібито мали намір відправити до Луганська.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *