Німеччина виділила 6 млн. євро на гуманітарні проекти на Донбасі

 

Німеччина виділила 6 млн. євро для фінансування гуманітарних проектів продовольчої й сільськогосподарської організації ООН (FAO) у східній Україні в 2016-2017 роках. Про це сказано у повідомленні прес-служби посольства Німеччини в Україні.

“Федеральний уряд Німеччини виділяє на 2016 і 2017 роки кошти загальною сумою в 6 млн. євро для гуманітарних проектів Продовольчої й сільськогосподарської організації ООН у східній Україні”, – сказано в ньому.

Повідомлено, що в 2015 році Німеччина підтримала гуманітарні проекти цієї організації в Україні на суму 4,5 млн. євро.

Метою цього поточного, розпочатого наприкінці 2014 року, гуманітарного проекту, який з огляду на триваючу надзвичайну ситуацію у Східній Україні постійно розширюється, є забезпечення потребуючих допомоги людей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, основними харчовими продуктами. Проект робить важливий внесок у забезпечення виживання численних внутрішньо переміщених осіб, а також сімей у громадах, які прийняли біженців, та постраждалих від конфлікту людей по обидва боки лінії розмежування у Донецькій і Луганській областях. Від початку конфлікту в рамках проектів FAO в Східній України уже надано допомогу 650 тисячам осіб.

Читайте також:
Україна може виділити 2 млрд. грн. на ремонт єдиного вцілілого аеропорту на Донбасі

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *