Савченко і Шухевич заблокували судову реформу

 

Народні депутати Надія Савченко та Юрій-Богдан Шухевич уже зареєстрували у Верховній Раді проект постанови, якою вони пропонують скасувати прийнятий парламентом сьогодні ж, 2 червня, закон про судоустрій і статус суддів.
Нагадаємо, згаданий закон на 115 сторінках є імплементаційним для змін до Конституції в частині реформи правосуддя, ухвалених так само сьогодні.

Проект постанови №4734-п доступний на сайті Верховної Ради, повідомляє “Лівий берег“. Реєстрація такого проекту унеможливлює підписання закону головою ВР, а отже, його публікацію та набуття чинності.
Згідно з регламентом, спершу парламент повинен розглянути проект постанови №4734-п. Скажімо, так само було з перейменуванням Дніпра і Комсомольська.

При цьому сайт ВР показує, що сама Надія Савченко голосувала “за” включення законопроекту про судоустрій і статус суддів до порядку денного, але під час розгляду документа в цілому натиснула кнопку “утриматися”.

Коментуючи в ефірі каналу “112 Україна” свої позицію, Савченко сказала, що вона і її помічники читали текст закону “і багато з чим незгодні”.

Нагадаємо, США і ЄС уже привітали результативне голосування Верховної Ради щодо судової реформи.
Читайте також:
Савченко виступила в Раді і замінила свій портрет на трибуні. ВІДЕО

Адвокат Майдану Маселко: Судову реформу треба ухвалювати

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Роман

    05/06/2016 20:31 at 20:31

    Внести ці зміни щодо судоустрою могли лише недоумки або запроданці! Сподіваюсь, що крім Шухевича і Савченко в раді ще хоч хтось адекватний знайдеться.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *