Уряд РФ зобов’язав держчиновників літати тільки “Аерофлотом” і Ко

 

Уряд Росії зобов’язав держслужбовців купувати для відряджень квитки лише російських авіакомпаній, а в крайньому разі – авіакомпаній інших членів Євразійського економічного союзу (ЄАЕС).
Відповідну постанову підписав прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, інформує РБК.

“Внесеними змінами нормативно закріплений обов’язок осіб, яким відшкодовуються з бюджету витрати на проїзд повітряним транспортом, купувати квитки російських авіакомпаній”, – йдеться в пояснювальних матеріалах до документа.

Перелік таких авіакомпаній розміщений на офіційному сайті Росавіації.

У разі відсутності необхідних квитків у російських авіакомпаній передбачається можливість їх придбання у авіакомпаній інших держав ЄАЕС.
“Якщо подібні рейси неможливі й в даному випадку, передбачається придбання квитків інших авіакомпаній”, – вказується в матеріалах.

Зазначається, що президент Росії Володимир Путін ще 30 вересня 2015 підписав указ, який забороняє чиновникам купувати квитки на рейси іноземних компаній для службових поїздок.
Виняток становлять лише перевізники країн-членів Євразійського економічного союзу.
Купувати квитки на рейси іноземних авіакомпаній за держрахунок чиновникам дозволяється в тому випадку, якщо національні перевізники не виконують рейси за місцем відрядження, а також коли оформлення квитків на рейси вітчизняних авіакомпаній “неможливе через їх відсутність на час відрядження службовця”.

Нагадаємо, раніше працівників держпідприємств РФ спонукали відпочивати лише в окупованому Криму, і в Росії виник новий бізнес у Росії – липові довідки про відпочинок у Криму.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *