Названо нові найдешевші країни світу для відпочинку

 

Найдешевшими країнами для відпочинку в 2016 році названо Індію та Індонезію. Про це йдеться в дослідженні туристичного сервісу Skyscanner.

Відзначається, що список був складений на основі аналізу цін на проживання, харчування і транспорт на двох осіб на добу. При складанні рейтингу не враховувалася вартість авіаперельоту.

День перебування в Індії та Індонезії обійдеться парі мандрівників в середньому в 40 доларів. Автори дослідження зауважують, що бюджетним туристам в Індії на добу може вистачити і 20 доларів.

У 45 доларів обійдеться перебування в Непалі і В’єтнамі. У Лаосі доведеться викласти вже 55 доларів, а в Шрі-Ланці — 60.

Незважаючи на те, що в рейтингу переважають країни Південно-Східної Азії, укладачі списку підкреслюють, що недорого відпочити можна у Вірменії — за 70 доларів в добу, а в Грузії — у 80.

Найдоступнішими з європейських країн визнані Сербія, Болгарія, Чорногорія, Румунія та Угорщина. Відпочинок в них обійдеться від 70 до 85 доларів на добу.

Даний рейтинг варто вважати дуже суб’єктивним, адже в ньому жодним чином не згадується Україна – при тому що за багатьма європейськими розрахунками найдешевшим для туристів містом у Європі є Київ.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *