Україна готова й надалі зберігати “режим тиші” на Донбасі, – укрСЦКК

Україна готова і в подальшому безстроково підтримувати режим повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі. Про це повідомив керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації  генерал-майор Борис Кременецький.

За його словами, ситуація на лінії розмежування залишається напруженою, але контрольованою.

“Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що Україна послідовно виконує взяті зобов’язання щодо підтримання режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін та готова і в подальшому безстроково підтримувати режим повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі”, – заявив Кременецький.

Він зазначив, що тристороння контактна група під час відео конференції у вівторок закликала сторони виконувати взяті зобов’язання щодо повного та всеосяжного припинення вогню.

“Українська сторона СЦКК продовжує взаємодію із Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ щодо моніторингу ситуації та виконання Мінських домовленостей”, – сказано у повідомленні, опублікованому на ФБ-сторінці прес-центру АТО.

Читайте також:
“5 – 300, 2 – 200. ТІЛЬКИ НЕ СПИ!”
Розповідь волонтерки, яка рятувала поранених під Станицею Луганською

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *