Лідери сепаратистів прокоментували ідею призначити на їхні місця Ахметова й Бойка

ДНР ЛНР ОРДЛО Путін

 

Призначення олігарха Ріната Ахметова керівником “адміністрації окремих районів Донецької області” засвідчує “неадекватність” влади України. Про це сьогодні заявив голова самопроголошеної “народної ради ДНР” Денис Пушилін.

“Повідомлення в українських ЗМІ про те, що Порошенко пропонує призначити Ріната Ахметова керівником якоїсь міфічної “адміністрації окремих районів”, показують позамежний рівень неадекватності, досягнутий правлячою київською клікою”, – цитує одного з лідерів сепаратистів сайт “ДНР ньюз”.

Пушилін помітив, що “ця абсурдна ідея приписується Віктору Медведчуку” – формально представникові України в Тристоронній контактній групі, якого паралельно вважають виразником інтересів Кремля.
“Якщо це так, то шановний пан Медведчук як постійний учасник Мінських переговорів повинен перечитати Комплекс заходів (з мирного врегулювання на Донбасі) й радити Порошенкові його неухильно виконувати. І припинити марнувати час на порожні фантазії”, сказав голова так званої “народної ради ДНР”.

Прокоментував “план Медведчука” і глава сепаратистів “Луганської народної республіки” Ігор Плотницький.
“…Це просто чергова дурість. [Юрій] Бойко, звичайно, може призначатися ким завгодно, хоч Папою Римським. Але при спробі перетнути кордон ЛНР він буде негайно заарештований за двома підставами. По-перше, як посіпака київських карателів, який підтримав АТО й геноцид нашого народу. І по-друге, як подільник укроолігарха Курченка, чия присутність, як і пов’язаних з ним осіб, на нашій території заборонена”, – заявив Плотницький.

Як відомо, про можливість призначення олігарха Ахметова й голову “Опозиційного блоку” Бойка головами адміністрацій ОРДЛО за узгодженням Києва й Москви написало сьогодні видання “Дзеркало тижня”. За даними DT, цей план деескалації на Донбасі належить Віктору Медведчуку й зустрічає схвалення президента Петра Порошенка.
Реагуючи на це, прес-служба Ахметова повідомила, що пан Рінат “готовий на все” заради миру. По-своєму підтвердив свою згоду і Юрій Бойко.

 

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *