У ніч на 12 травня російські війська здійснили масовану атаку по Україні, застосувавши 216 ударних безпілотників різних типів.
Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.
До відбиття повітряного нападу були залучені авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби, безпілотні системи та мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Станом на 09:30 сили протиповітряної оборони збили або подавили 192 ворожі БпЛА на півночі, півдні, сході та в центральних регіонах країни.
Водночас зафіксовано влучання 25 ударних дронів на 10 локаціях. Також повідомляється про падіння уламків збитих безпілотників у п’яти місцях.
У Повітряних силах зазначили, що атака триває — у повітряному просторі України залишаються до десяти ворожих БпЛА.
Читайте також:
У Києві уламки дрона впали на дах 16-поверхівки
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!