Папа Римський Лев XIV у неділю, 12 квітня, під час привітання християн, які святкують Великдень за східною пасхалією, згадав український народ.
Про це пише Vatican News.
“Дорогі браття і сестри, сьогодні багато східних Церков святкують Великдень за юліанським календарем. Усім цим спільнотам я надсилаю свої найщиріші побажання миру в сопричасті віри у Воскреслого Господа. Я супроводжую їх ще ревнішою молитвою за тих, хто страждає від війни, а особливо за дорогий український народ. Нехай же світло Христа принесе втіху стражденним серцям і зміцнить надію на мир. Нехай не згасне увага міжнародної спільноти до трагедії цієї війни!” – сказав Папа Лев XIV після проказування молитви “Царице неба”.
Окрім цього, Папа згадав ліванський народ, “який переживає дні страждань, страху, але також непереможної надії на Бога”.
“Принцип гуманності, закладений у свідомості кожної людини та визнаний нормами міжнародного права, передбачає моральний обов’язок захищати цивільне населення від жорстоких наслідків війни. Я закликаю сторони конфлікту припинити вогонь та невідкладно шукати мирне вирішення”, – сказав Лев XIV.
Він також згадав і про тих, хто страждає від війни в Судані, третя річниця початку якої припадає на середу.
“Наступної середи виповнюється три роки від початку кривавого конфлікту в Судані. Як же страждає суданський народ, невинна жертва цієї нелюдської трагедії! Відновлюю свій щирий заклик до воюючих сторін: нехай зброя замовкне і нехай розпочнеться, без попередніх умов, щирий діалог, спрямований на якнайшвидше припинення цієї братовбивчої війни”, – закликав Папа Римський.
Читайте також:
“Бог серед міста, і воно не похитнеться”, — Зеленський і Сирський привітали українців з Великоднем
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!