Вночі російські війська безпілотниками атакували цивільну інфраструктуру Одещини.
Про це повідомляють голова Одеської ОВА Олег Кіпер і ДСНС України.
У результаті атаки постраждали двоє людей.
Зруйновано фасад пʼятиповерхового житлового будинку з першого по третій поверхи. Сталося загорання квартир та балконів. Руйнування значні.
Вибуховою хвилею вибито скління у прилеглих будинках. Пошкоджено шість автомобілів містян.
Рятувальники евакуювали 20 мешканців та ліквідували пожежі. На місцях продовжують працювати психологи.
Читайте також:
РФ атакувала 93 БпЛА: є влучання
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!