Російські війська завдали нового удару по місту Нікополь Дніпропетровської області, постраждали 10 мирних мешканців.
Про це 1 квітня повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Окупанти били по Нікополю FPV-дронами та артилерією. Поранень зазнали 5 жінок та 5 чоловіків.
“Двоє людей госпіталізовані. Жінка 75 років “важка”. 49-річна постраждала – у стані середньої тяжкості”, – повідомив Ганжа.
Читайте також:
Росія атакувала об’єкти критичної інфраструктури на Закарпатті та Прикарпатті. На Тернопільщині – влучання в підприємство
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!