
Внаслідок удару російських військ по місцю громадського відпочинку на Миколаївщині загинула 13-річна дівчинка.
Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
“На жаль, у лікарні померла 13-річна дівчинка…”, — написав він.
Як писала “Новинарня” раніше, ввечері 28 березня росіяни атакували Воскресенську громаду Миколаївського району Миколаївщини безпілотними літальними апаратами. Унаслідок атаки та падіння уламків БпЛА на території громадського місця відпочинку постраждали двоє дорослих та восьмеро дітей.
Читайте також:
Російські війська завдали удару по Харкову: є постраждалі
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!