Росіяни атакували Харків, щонайменше дев’ять постраждалих

оновлено

Війська РФ атакували безпілотниками низку районів Харкова.

Про це повідомили міський голова Харкова Ігор Терехов і начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

У Холодногірському районі окупанти поцілили поруч із житловим будинком. Загорілися автомобілі: дев’ять пошкоджено, три — знищено повністю. Також вибито вікна у квартирах.

У Новобаварському районі зафіксували влучання на території приватного сектору. Пошкоджено газову мережу, сталася пожежа даху будинку, вибиті вікна в кількох приватних і багатоквартирних будинках.

Після 13:00, за словами мера Терехова, кількість постраждалих зросла до дев’яти.

Вибухових поранень зазнали жінки віком 66, 70, 84 років і 71-річний та 58-річного чоловіків. Одна із жінок перебуває у важкому стані. Також медики зафіксували гостру реакцію на стрес у 48-річного чоловіка та 15-річної дівчини.

Читайте також:
Росіяни влучили FPV-дроном в електричку на Харківщині: загинув пасажир, є постраждалі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна