
У Вінниці пролунав вибух, місто під атакою безпілотників.
Про це у вівторок, 24 березня, повідомив міський голова Сергій Моргунов, написала про це у ФБ і керівниця ОВА Наталія Заболотна.
“У Вінниці пролунав вибух. Залишайтеся в безпечних місцях до відбою”, – написав Могрунов.
Він закликав не публікувати фото чи відео з місця події.
“Ворог атакує Вінницю! Усім в укриття!”, – написала Заболотна.
У Вінниці повітряна тривога триває майже три з половиною години. Обласний центр під атакою ворожих безпілотників.
Читайте також:
Росіяни атакували центр Львова, є важкопоранені. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!