Вдень 22 березня російські війська масовано атакували південь Одещини ударними безпілотниками.
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Під удар потрапили обʼєкти цивільної інфраструктури — територія фермерського господарства та зернові ангари. Внаслідок атаки будівлі зазнали значних пошкоджень. Попри це, вдалося уникнути загоряння.
Обійшлося без постраждалих.
Тривають роботи з ліквідації наслідків та оцінка завданої шкоди.
Читайте також:
У Херсоні 85-річна жінка загинула через детонацію боєприпаса, який принесла додому
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!