Сили оборони “відмінусували” 870 російських солдатів, 2 їхні танки, 6 ББМ і 58 артсистем

За попередню добу втрати російських загарбників у війні проти України становили 870 військових убитими й пораненими. Також українські воїни знешкодили 2 танки, 6 бойових броньованих машин, 58 артилерійських систем, 1 РСЗВ, 3 засоби ППО, 1722 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня і 181 одиницю автомобільної техніки окупантів.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 1 березня наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.03.26 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 266 770 (+870);
  • танків ‒ 11 709 (+2);
  • бойових броньованих машин ‒ 24 108 (+6);
  • артилерійських систем – 37 721 (+58);
  • РСЗВ – 1 662 (+1);
  • засобів ППО – 1 308 (+3);
  • літаків – 435;
  • гелікоптерів – 348;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 151 359 (+1 722);
  • крилатих ракет – 4 384;
  • кораблів/катерів ‒ 29;
  • підводних човнів – 2;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 80 510 (+181);
  • спеціальної техніки ‒ 4 075.

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 1 березня 2026 року.

Читайте також:
На фронті відбулося 158 боєзіткнень: майже третина — на Гуляйпільському напрямку

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна