ЗСУ скоротили вороже військо на 770 солдатів, танк, 5 ББМ і 32 артсистеми

За попередню добу втрати російських загарбників у війні проти України становили 770 військових убитими й пораненими. Також українські воїни знешкодили 1 танк, 5 бойових броньованих машин, 32 артилерійські системи, 1616 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня й 149 одиниць автомобільної техніки окупантів.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 28 лютого наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.02.26 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 265 900 (+770);
  • танків ‒ 11 707 (+1);
  • бойових броньованих машин ‒ 24 102 (+5);
  • артилерійських систем – 37 663 (+32);
  • РСЗВ – 1 661 (+2);
  • засобів ППО – 1 305;
  • літаків – 435;
  • гелікоптерів – 348;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 149 637 (+1 616);
  • крилатих ракет – 4 384;
  • кораблів/катерів ‒ 29;
  • підводних човнів – 2;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 80 329 (+149);
  • спеціальної техніки ‒ 4 075.

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 27 лютого 2026 року.

Читайте також:
Російські війська найактивніше атакували на Гуляйпільському напрямку

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна