Сили оборони України відбили штурм російських військ біля села Гришине Покровського району Донеччини, ліквідувавши понад десять окупантів і спаливши дві одиниці ворожої бронетехніки.
Про це в суботу, 31 січня, повідомили на сторінці 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
“У смузі відповідальності 7-го корпусу ШР ДШВ зростає активність окупантів на напрямку Гришиного, що на північний захід від Покровська. Російські війська здійснили спробу механізованого штурму населеного пункту із застосуванням трьох одиниць бронетехніки. Таким чином, ворог вирішив пришвидшити темпи наступу на Гришине через неможливість реалізувати задум за допомогою тактики інфільтрації”, — зазначили у 7-му корпусі.
Як зазначають військові, спроба прориву ворога у Гришине мала частковий успіх.
155-ма окрема механізована бригади імені Анни Київської у взаємодії із суміжними підрозділами виявила окупантів і вступили в бій. Українські військові знищували росіян як на підступах до села, так і на його околицях.
Загалом українські захисники знищили дві одиниці ворожої бронетехніки та понад 10 російських військових.
На одній з “коробок” противник втік з поля бою. Тривають пошуки та ліквідація залишків ворожої піхоти, зокрема у самому Гришиному.
Читайте також:
Куп’янськ-Вузловий знаходиться під повним контролем ЗСУ, а в Тернуватому триває пошук та зачистка “інфільтрантів”, — DeepState
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!