Військовослужбовці 3-го штурмового батальйону 225-го окремого штурмового полку восени 2025 року звільнили п’ять сіл у Дніпропетровській області — Орестопіль, Новоселівка, Соснівка, Хороше та Вороне.
Про це повідомив 225 ошп у своєму ТГ-каналі у четвер, 25 грудня, опублікувавши відповідне відео.
Військові зазначили, що операція зі звільнення населених пунктів тривала восени цього року понад 100 діб за підтримки бійців 20-го армійського корпусу.
Увесь цей час бійці 3-го штурмового батальйону 225-го ОШП перебували на позиціях і контрнаступали.
“Це унікальний випадок, коли підрозділ упродовж більш ніж 100 днів безперервно утримував позиції та просувався вперед. Усі бійці, які брали участь у цій операції, представлені до державних нагород”, — йдеться в повідомлені.
Читайте також:
50 ліквідованих окупантів і 8 у полоні: 141 омбр показала кадри успішного штурму з села Січневе на Дніпропетровщині. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!