
Російські війська вдень 2 квітня атакували Чернігів.
Про це повідомив начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.
За його словами, атакували одне з підприємств міста балістичною ракетою.
Інформацію щодо наслідків удару уточнюють.
Пізніше Дмитро Брижинський у коментарі “Суспільному” повідомив, що внаслідок російської атаки загинула людина. Також 17-річна дівчина зазнала акубаротравму.
Читайте також:
У Чернігові через атаку РФ пошкоджено залізничну інфраструктуру і харчове підприємство
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!