Військові 37-ї окремої бригади морської піхоти зачистили село Іванівку на межі Донецької та Дніпропетровської областей.
Про це повідомляють аналітики українського проєкту DeepState.
“37-ма ОБрМП зачистила Іванівку та південні околиці села. У результаті пошуково-ударних дій було знищено 53 окупанта та 19 узято в полон. Під*рів узято в полон та передано для поповнення обмінного фонду. Їх нагодовано та надано медичну допомогу. На відміну від уб***ків, ми максимально дотримуємося норм міжнародного права. Вдячний окупант, ймовірно мобілізований на ТОТ, зачитав “Заповіт” Тараса Григоровича Шевченка”, — розповіли аналітики.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!