
Український танк впритул розстріляв укриття, в яких ховалися російські диверсійно-розвідувальні групи.
Відео з розвідувального безпілотника в середу, 20 серпня, показали у 63-й окремій механізованій бригаді.
Як видно на оприлюдненому відео, рухаючись вулицею, бронетехніка ЗСУ буквально з кількох десятків метрів відкриває вогонь по руїнах будівель, в яких засіли ворожі піхотинці.
“Танкісти 63 бригади знову впритул розносять схованки російських ДРГ, яким пощастило пролізти поміж наших позицій. Уявіть, що відчули окупанти в останні миті свого нікчемного життя, коли по них з 30 метрів стріляв танк”, — зазначають українські захисники.
Читайте також:
ССО на броньованому Humvee увірвалася впритул до російського бліндажа й залишили на його місці лише вирву та рештки окупантів. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!