Внаслідок нічної масованої атаки РФ пошкоджено будівлю вокзалу у Полтаві.
Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.
“Нічна масована комбінована атака ворога — ще один удар по мирних містах. Постраждала й залізнична інфраструктура. У Полтаві ушкоджено вокзал Полтава-Південна: вибито вікна, двері, частково зруйновано стелі”, — повідомили в Укрзалізниці.
Також внаслідок ударної хвилі постраждали приміський вокзал, вагони та адміністративні будівлі.
Пасажири та працівники перебували в укриттях. Ніхто не постраждав. І це — найважливіше.
Усі поїзди — за графіком.
Читайте також:
На Полтавщині горіло підприємство внаслідок атаки російських військ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!