Як вибрати планшет для дитини: рекомендації та поради ℗

Дитячі розваги вже давно вийшли за межі ігор з м’ячем у дворі, та хованок. Звичайно, дітей захоплює яскрава графіка та динаміка персонажів на екрані, і як би ми не намагалися вберегти їх від екранів, все ж таки колись настає момент, коли потрібно знайти планшет, який буде зручним для дитини.

Найважливіше, на що варто звернути увагу при виборі планшета для дитини

Цифрові пристрої – це яскравий екран та динамічна картинка. В малюків ще не до кінця сформований зір, тому важливо купувати планшет з якісною та плавною графікою, щоб в дитини не формувалося спотворене уявлення про навколишній світ.

Другий важливий момент – безпека. Планшет – це обов’язково вихід в мережу. Навіть якщо ви завантажуєте ігри та мультфільми для малюка, а потім вимикаєте будь-який доступ до інтернету, все одно настане момент, коли дитина спочатку випадково, а потім регулярно виходитиме в мережу. Тому батьківський контроль є однією з найважливіших функцій, які мають бути на планшеті.

Мета. Якщо у вас маленька дитина 2-3 років, планшет може слугувати як елемент розваги та розвитку під батьківським наглядом. Для дорослішої дитини, школяра, планшет нестиме навчально-розвиткову функцію. В шкільному віці збільшується загальне навантаження, потрібно встановлювати певні додатки, і в такому випадку функціональність планшетного ПК має бути вищою, ніж просто для розваг.

Ці поради допоможуть вам обрати в інтернет-магазині https://wo.ua/ua/planshety-i-elektronnye-knigi/ такий пристрій, який забезпечить вашим дітям комфортне навчання та цікаві розваги.

Як вибрати планшет для дитини

Для того, щоб користування дитиною планшетом було безпечним, при покупці слід звернути увагу на такі параметри:

  • тип матриці – OLED, AMOLED;
  • частота оновлення 90-120 Гц (ці два показники – матриця та частота оновлення екрана – забезпечують плавність рухів при перегляді мультфільмів або під час ігор;
  • наявність захисту для очей та батьківського контролю;
  • якщо ви купуєте планшет для маленької дитини, такі функції, як Bluetooth, NFC, 4G, 5G, вам непотрібні (по-перше, їхня відсутність знижує вартість пристрою, по-друге, це додатковий клас безпеки);
  • варто обирати планшети із середніми розмірами екрана (9-11 дюймів буде оптимально);
  • якщо ви купуєте планшет для школяра, перевірте, щоб пристрій підтримував усі необхідні для навчання програми та робив відносно якісні знімки, оскільки камери на планшеті нечасто відрізняються якістю;
  • обов’язково перед покупкою перевірте плавність руху персонажів, швидкість реакції на дотик та якість звуку; оскільки в дітей ще формуються органи чуттів, і неякісні характеристики негативно вплинуть на їхнє здоров’я;

Поради з користування планшетом

Наші діти з дитинства оточені усіма можливими гаджетами, і в наших силах не забороняти їм користуватися телефоном або планшетом, а навчити робити це свідомо та з користю.

Дітям цікаво все яскраве та динамічне, тому зміна картинок у мультфільмах або іграх просто “вимикає” дитину з навколишнього середовища. Обмежуйте дитині час в мережі, використовуйте різноманітні системи, щоб весь світ дитини не звужувався в межах екрана.

Обов’язково встановлюйте батьківський контроль, комфорт для очей та адаптивну яскравість екрана, щоб знизити ризики, пов’язані із роботою в інтернеті. Обирайте якісний контент, який отримав підтвердження від лікарів та психологів.

Стимулюйте дитину займатися іншими заняттями, такими як спорт, музика, мистецтво або читання. Це допоможе урізноманітнити її дозвілля і зменшити залежність від гаджетів.

Висновок

Підсумовуючи, вибір планшета для дитини, який можна зробити на сайті https://wo.ua/ua/, є відповідальним завданням, яке вимагає уваги до багатьох аспектів: від якості дисплея та плавності графіки до безпеки використання та можливостей батьківського контролю. З урахуванням цих факторів, ви зможете підібрати пристрій, який не тільки задовольнить потреби дитини в навчанні та розвагах, але й забезпечить її здоров’я та безпеку під час використання гаджета. Пам’ятайте, що навчити дитину свідомо користуватися технологіями – це ключ до гармонійного розвитку в цифровому світі.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна