26 травня російські війська обстріляли три енергетичні об’єкти ДТЕК на Дніпропетровщині. Без електропостачання залишилися 63 населені пункти.
Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.
У компанії зазначають, що електропостачання зникло у прифронтових районах області.
Унаслідок атаки працівники не постраждали, а «щойно це стало безпечно, розпочали аварійно-відновлювальні роботи».
Загалом впродовж останніх двох днів, як зазначають у ДТЕК, на Дніпропетровщині повернули світло понад 33 тисячам родин.
Читайте також:
Росіяни вдарили по Києву 24 травня рідкісною далекобійною ракетою з комплексу “Іскандер-М1”, – Defense Express
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!