Воїни СБУ показали, як зіграли з російськими окупантами в «Гру в кальмара». ВІДЕО

Військові Служби безпеки України показали «Гру в кальмара» з російськими окупантами.

Відповідне відео у суботу, 25 січня, оприлюднили на сторінці СБУ у соцмережі Facebook.

«Воїни СБУ зіграли з окупантами у «Гру в кальмара» Оператори ударних дронів Центру спецоперацій «А» СБУ встановили прості правила: хто потрапив у приціл їхнього дрона – той програв», — йдеться у повідомленні.

Таким чином, за тиждень з цієї гри «вибули» 468 окупантів.

Читайте також:
Бійці 425-го окремого штурмового полку “Скала” розірвали на клапті прапор РФ, який окупанти вивісили під Покровськом. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна