Уряд звільнив Руслану Величко-Трифонюк з посади заступниці міністра у справах ветеранів 

Кабінет міністрів звільнив Руслану Величко-Трифонюк з посади заступниці міністра у справах ветеранів  з питань європейської інтеграції.

Про це у вівторок, 7 січня, інформує пресслужба уряду.

Раніше Міністерство у справах ветеранів повідомило що подало документи на звільнення Руслани Величко-Трифонюк після оприлюднення в соціальних мережах та медіа “інформації щодо неетичної поведінки стосовно державного службовця у Мінветеранів”.

“Міністерство категорично засуджує поведінку, яка принижує честь та гідність ветерана війни або будь-якої людини, незалежно від віку, статі, національності, соціального статусу тощо і жодні обставини не можуть бути виправданням. Кожен роботодавець незалежно від форми власності має створювати належні умови для реінтеграції ветерана на робочому місці”, — заявили у відомстві.

Керівництво міністерства призначило службову перевірку з метою виявлення фактів та обставин, зазначених в оприлюдненій інформації.

Раніше відомий волонтер та ветеран Євген Шибалов, який пройшов російський полон, заявив, що звільняється з Мінветеранів через приниження від керівництва.

“Там виявилися великі труднощі з дотриманням п. 1 частини першої ст. 7 Закону України “Про державну службу”. Це та стаття, в якій говориться, що “кожен державний службовець має право на повагу до своєї гідності”, – зазначив Шибалов.

Він також процитував висловлювання на його адресу з боку неназваної керівниці (в коментарях Євген уточнив, що йдеться саме про жінку): “що я “довбой*б”, “ні**я не роблю”, “займаюся якоюсь х**тою”, “замість роботи тільки піарюся і продаю себе” тощо.

Довідково

Кабінет Міністрів призначив Руслану Величко-Трифонюк заступницею міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції 25 червня 2024 року.

Доти вона була виконувачкою обов’язків виконавчої директорки Українського ветеранського фонду та радницею заступниці міністра оборони України.

Також Величко-Трифонюк вела наймасштабніший проєкт фонду “Повернись живим” із закупівлі трьох “Байрактарів” з усім супутнім обладнанням.

В Українському ветеранському фонді вона допомагала розширити програми підтримки ветеранів, у тому числі через кризові гарячі лінії, юридичні консультації та соціальну адаптацію, а також програми перекваліфікації та працевлаштування ветеранів.

Читайте також:
Мінветеранів хоче звільнити Руслану Величко-Трифонюк після допису держслужбовця про образу його гідності

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна