Під час переговорів щодо обміну полонених Україна в першу чергу вимагатиме повернення важкохворих та важкопоранених, жінок, тих, хто найдовше перебуває в полоні (що довше – то більш пріоритетним буде обмін цієї людини) і захисників “Азовсталі”.
Про основні принципи роботи в четвер, 15 серпня, розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони, керівник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Кирило Буданов на спільному брифінгу з очільниками СБУ, МВС, СЗР та Уповноваженим ВР з прав людини.
“Ми будемо також докладати максимум зусиль для повернення цивільних бранців. Зокрема тих, хто перебуває в неволі з 2014 року. Також не будемо забувати про кримських татар”, — додав керівник ГУР.
Буданов розповів, що на Ставці Верховного Головнокомандувача був заслуханий звіт про роботу Координаційного штабу й ухвалено низку рішень.
Зокрема, за дорученням президента вирішено створити Громадську раду при Коордштабі та координуючий орган, в який увійдуть керівники причетних до його роботи структур.
Читайте також:
Переговорна група, яка готувала обміни полоненими, розширюється: хто до неї увійде
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!