Військово-обліковий документ з QR-кодом можна оформити в ЦНАПі за 15 хвилин

Від сьогоднгі в усіх ЦНАПах України можна отримати військово-обліковий документ з QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа.

Про це у вівторок, 25 червня, повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

“Від сьогоднгі в усіх ЦНАПах України можна отримати військово-обліковий документ з QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа”, — підкреслюють у Мінцифри.

Електронний військово-обліковий документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів наявна вся необхідна інформація про людину. Документ містить такі відомості:

  • персональні дані заявника;
  • окремий номер запису в ЄДРПВР;
  • відомості ВЛК;
  • військове звання і військову спеціальність;
  • відомості про військовий облік тощо.

Для того, аби отримати документ з QR-кодом, аійськовозобовʼязаний українець чи українка мають прийти до ЦНАПу, надати актуальні дані про себе та підтвердити їх. Адміністратор внеседані в електронну систему й інформація автоматично підтягнеться в “Оберіг”. Після цього заявник отримає військово-обліковий документ із QR-кодом.

За бажанням адміністратор може надіслати PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож вибирайте для себе, який варіант зручніший.

Документ дійсний 1 рік з моменту формування.

Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин.

Читайте також:
У “Резерв+” з’явилися електронний військово-обліковий документ і функція виправлення даних

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна