4 шкідливі процедури для волосся та як повернути йому здоров’я ℗

Доглянуте здорове волосся — мрія багатьох жінок і чоловіків. Проте, хоч як ретельно ми за ним не доглядаємо, деякі процедури можуть бути надзвичайно шкідливими та нівелювати весь догляд. Але хороша новина полягає в тому, що ви можете припинити псувати своє волосся, якщо дізнаєтеся, які це процедури. Тож нумо до прочитання!

Шкідлива процедура № 1: занадто частий пілінг шкіри голови

З одного боку, пілінг для шкіри голови, який можна замовити на https://eva.ua/ua/ надзвичайно корисний. Він допомагає очищати шкіру голови від зроговілих клітин і залишків засобів для укладання, а також стимулює обмінні процеси. Однак, якщо виконувати процедуру занадто часто або з порушенням інструкцій, це може призвести до пересушування шкіри, спричинити свербіж і лупу.

Тож пілінг шкіри голови рекомендовано робити не частіше одного разу на тиждень. Результати досліджень демонструють, що надмірне використання ексфоліантів може пошкодити природний бар’єр шкіри, спричинити подразнення та запалення.

Шкідлива процедура № 2: освітлення волосся

Часті й агресивні освітлення можуть спричинити сухість, ламкість і втрату блиску. Щоб уникнути негативних наслідків, перукарі-стилісти радять віддавати перевагу професійному фарбуванню та ретельному домашньому догляду, який включає професійні засоби. Зауважте, що за даними Американської асоціації дерматологів (AAD), освітлення може пошкодити кутикулу волосся, що робить його ламким та схильним для випадіння. Рекомендовано уникати повторного освітлення протягом короткого періоду часу й використовувати доглядальні засоби з протеїнами для зміцнення волосся.

Шкідлива процедура № 3: кератинове випрямлення

Кератинове випрямлення — це популярна процедура, яка робить волосся гладеньким і сяйливим. Однак вона передбачає використання агресивних хімічних речовин, що руйнують структуру волосся. Після кількох місяців волосся може стати ламким і тьмяним. Також під час процедури виділяються пари формальдегіду, які небезпечні для здоров’я. Важливо дотримуватися інструкцій та обмежувати частоту таких процедур, а також забезпечувати волосся належним доглядом після випрямлення.

Шкідлива процедура № 4: нарощування волосся

Нарощування волосся дає змогу швидко змінити зовнішність, додаючи довжини та об’єму. Але ця процедура може пошкодити натуральне волосся через використання гарячого клею та збільшення навантаження на волосяні фолікули. У більшості випадків це призводить до ослаблення й випадіння волосся. Щоб уникнути таких проблем, необхідно ретельно доглядати за нарощеним волоссям та обмежувати частоту таких процедур.

Як відновити красу та здоров’я волосся?

Повернути здоров’я волоссю після шкідливих процедур допоможуть такі рекомендації:

  • Використовуйте зволожувальні й відновлювальні засоби з натуральним складом. Після будь-якої агресивної процедури, волосся потребує додаткового зволоження та живлення. Засоби з умістом арганової олії, кератину та протеїнів особливо ефективні.
  • Уникайте частого використання гарячих інструментів. Використовуйте термозахист та обмежуйте укладання за допомогою фена, випрямлячів і плойок. Відмінною альтернативою для створення кучерів є м’які бігуді.
  • Регулярно обрізайте посічені кінчики. Це допоможе запобігти подальшому розшаруванню волосся.
  • Харчуйтеся збалансовано. Додавайте до раціону продукти, багаті на вітаміни та мінерали, необхідні для здоров’я волосся, зокрема, біотин, вітамін Е та омега-3 жирні кислоти.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете повернути здоров’я та красу вашому волоссю, зробивши його сильним і блискучим. Віримо, у вас все обов’язково вийде!

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна