З’явилося відео моменту удару по “Епіцентру” зсередини будівлі

Поліція оприлюднила момент удару по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові, який Росія завдала 25 травня, зсередини будівлі.

Відповідні кадри в неділю, 26 травня, з’явилися на фейсбук-сторінці начальника Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергія Болвінова.

“На відео, з яким зараз працюють слідчі, — момент удару. Чітко видно, що люди абсолютно не були готові до такої атаки, перебували на робочих місцях та займалися своїми справами. Нині вивчаємо кожну хвилину записів з камер”, — зазначив Болвінов.

Контекст

Як писала “Новинарня” раніше, близько 15:59 російська авіація скинула два КАБи на будівельний гіпермаркет “Епіцентр” у Харкові, внаслідок чого зайнялася пожежа на 130 тисячах квадратних метрів. На момент атаки всередині перебувало близько двох сотень людей.

Станом на вечір 25 травня 17 людей вважалися зниклими безвісти після бомбових ударів РФ по “Епіцентру”, повідомляв керівник слідчого відділу поліції Харківщини Болвінов. Рятувальні роботи призупинялися через нові повітряні тривоги.

Станом на 12:01 26 травня відомо про 14 загиблих. На місці трагедії працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 родичів зниклих безвісти, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

Читайте також:
З’явилося відео моменту удару по “Епіцентру” в Харкові
Удари відбулися за лічені хвилини після отримання сигналу про небезпеку: в “Епіцентрі” розповіли подробиці атаки на гіпермаркет

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.