Військовозобов’язані, які під час оновлення військово-облікових даних через застосунок “Резерв+” дізналися про помилковий статус розшуку можуть звернутися до служби технічної підтримки та виправити помилку в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
Про це заявила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону, цитує “Українська правда” 20 травня.
“Ми запустили можливість надавати запити до нашої технічної підтримки щодо таких ситуацій. Ми зараз знаходимось в розробці додаткового функціоналу, щоб можна було дистанційно звернутися за виправленням даних, не маючи візит до ТЦК та СП. Це буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити, знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково.
Ми розуміємо, що це людський фактор і оператор (ТЦК та СП) може теж помилятися, але завдяки тому, що людина бачить по собі фактичний статус, ми можемо ці помилки швидко виправляти.
Тобто зараз це звернення до служби підтримки і можливість зробити офлайн через візит до ТЦК і СП, трохи пізніше ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК і СП”, – пояснила вона.
Черногоренко наголосила, що чинним військовим не потрібно оновлювати дані щодо себе. Вони не стоять на військовому обліку, тож не можуть порушувати правила обліку.
“Якщо ви все ж завантажили застосунок і побачили статус “в розшуку”, це означає, що ТЦК не встиг оцифрувати ваші дані. Ви або ж найближчі члени родини можуть звернутися до територіального центру і надати необхідні документи — паспорт, податковий номер, військовий квиток та довідку про зачислення на військову службу”, – зазначила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Окремо в МОУ просять також невійськовозобов’язаних жінок не завантажувати “Резерв+” і не створювати додаткове навантаження на систему: “Ми дуже просимо усіх, хто не є військовозобов’язаними, призовниками та резервістами, не завантажувати застосунок. Ми розуміємо, що зараз є величезна цікавість до продукту. Але кількість запитів на авторизацію є рекордною. Тому це може спричиняти зайве навантаження на сервери та збої”.
За словами Черногоренко, нині українці є свідками народження “електронного ТЦК і СП”.
Нагадаємо, 18 травня запрацював електронний кабінет військовозобов’язаного – застосунок “Резерв +”. За допомогою нього військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років мають змогу дистанційно оновити свої дані, без необхідності йти задля цього в ТЦК або центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), які також надають такі послуги.
“Резерв+” доступний у маркетах 176 країн.
Читайте також:
Набув чинності новий закон про мобілізацію: що потрібно знати
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!