5 протоколів штучного запліднення ℗

Віддаючи перевагу штучному заплідненню, клініка ЕКЗ LITA обов’язково враховує певні фактори. І кожен фактор відноситься до певної проблеми у тієї чи іншої пари, оскільки не існують ідентичні випадки, є лише схожі.

Особливості використання технології штучного запліднення

Фахівці, обираючи протокол, обов’язково враховують вік партнерів. Оскільки після 40 років статеві клітини активно втрачають власну якість, тим більше у жінок, відбувається порушення структури оболонки яйцеклітини, сперматозоїд не здатний пройти цей бар’єр. Крім того, з віком змінюється ДНК статевих клітин, внаслідок чого навіть за успішного зачаття клітини не розвиваються, мають генетичні аномалії.

Фахівці враховують репродуктивний резерв, кількість клітин, здатних бути придатними для зачаття дитини. У жінки оваріальний резерв – число яйцеклітин, які містяться у яєчниках. Збільшити його, а також відновити не можна. У чоловіка сперматозоїди можуть відновлювати власну якість кожні 90 днів. Однак якість чоловічого біологічного матеріалу часто погіршується, коли змінюється рухливість, розвиваються морфологічні патології та інші проблеми.

Наступний важливий фактор – трубний. Фахівці оцінюють стан труб матки, щоб яйцеклітини, виходячи з яєчників, пройшли необхідний шлях. Якщо утворюються певні перешкоди, тоді шанс завагітніти мінімальний плюс може наступити позаматкова вагітність.

Є четвертий фактор – матковий. І тут є різні критерії, які впливають на фертильність. Стан маткової шийки, якість ендометрію, присутність патологій тощо.

П’ятий момент – виявлення різних порушень. Частина даних патологій коригується на підготовчому етапі перед використанням протоколу.

Та й не можна забувати про генетику. У деяких випадках жінка не завагітніє саме з цієї причини, оскільки клітини, що мають порушені ДНК, не запліднюються, не розвиваються.

Який протокол вважається кращим, які його переваги та скільки коштує ЕКО можна дізнатися, відвідавши цей сайт https://litaclinic.com/skilki-koshtue-ekz/.

Види протоколів штучного запліднення

Давши відповіді на потрібні питання, лікар вищої категорії пропонує кілька варіантів протоколу штучного запліднення:

  1. З природним циклом. У цьому протоколі не виконується стимуляція овуляції за допомогою медикаментів, застосовується яйцеклітина, що визріла у звичайному менструальному циклі.
  2. Зі стимуляцією овуляції. Під час протоколу використовуються спеціальні медикаменти, що дозволяють за один цикл менструації отримати велику кількість яйцеклітин для запліднення.
  3. Криптопротокол. Під час процедури фахівці застосовують заморожені ембріони або яйцеклітини. Методика використовується для того, щоб знизити навантаження на жіночий організм або для повторної спроби. Також вибирають пари, які вирішують відкласти на час вагітність, народження дитини.
  4. З донорським біологічним матеріалом. Застосовується у випадках, коли клітини одного партнера чи пари не годяться для зачаття дитини.
  5. Із сурогатним материнством. Застосовується, якщо випадок досить складний, жінка не здатна самостійно виносити, а також народити малюка.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна