
У вівторок, 11 липня, близько 14-ї години російські війська вдарили артилерією по житлових кварталах Херсона.
Про це повідомили у пресслужбі Херсонської обласної військової адміністрації.
Відомо про влучання в гуманітарний штаб та щонайменше пʼять житлових будинків. У місцях обстрілів сталися пожежі.
Обстріли міста продовжуються, тому населення закликають не виходити на вулицю.
Перед цим уранці російська армія вдарила з “Градів” по Софіївці Станіславської громади. За попередньою інформацією, загинула жінка, ще один чоловік дістав поранення. Прокуратура порушила кримінальне провадження.

Херсонська обнасна прокуратура
Читайте також:
На Одещині від падіння уламків “шахедів” загорівся зерновий термінал
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!