Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Загалом, протягом доби, відбулось 16 бойових зіткнень на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.
Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ у вівторок, 23 травня.
Авіація Сил оборони за добу завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника, з них 3 – по зенітно-ракетних комплексах.
Протягом цієї доби було знищено 4 ворожих ударних БпЛА типу “Shahed”.
Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 3 пункти управління, 4 райони зосередження озброєння та військової техніки, 1 склад боєприпасів, 2 артилерійських підрозділи на вогневих позиціях та ще 3 важливі цілі противника.
На Лиманському напрямку протягом доби ворог вів наступальні дії у напрямку Білогорівки, успіху не мав.
На Бахмутському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населеного пункту Хромове.
На Авдіївському напрямку противник протягом доби наступальних дій не проводив.
На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка.
На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії.
Читайте також:
Бахмут: бої зменшилися, окупанти зачищають райони міста. Наші мають незначне просування, – Маляр
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!