“ПЖ” оголосив набір у програму “СпортАмбасадори” серед ветеранів

Благодійний фонд “Повернись живим” оголошує про набір у програму “СпортАмбасадори”. Вона покликана сприяти відновленню та соціальній інтеграції ветеранів і ветеранок через спорт, завдяки залученню спортивних амбасадорів — інших ветеранів, які досягли успіху на цьому шляху та готові бути лідерами у своїй спільноті, щоб власним прикладом заохочувати займатися спортом, досягати поставлених цілей та адаптуватися до нових реалій.

Про це “Новинарні” повідомили в пресслужбі “ПЖ” в понеділок, 22 травня.

У програму “СпортАмбасадори” будуть відібрані 20 активних та вмотивованих ветеранів, які брали участь у військових діях із захисту України з 2014 року й отримали видимі або невидимі травми/поранення зі спортивним досвідом й готовністю спробувати нові адаптивні види спорту. Вони отримають можливість стати лідерами, представниками ветеранського спорту у своїй спільноті, щоб допомагати побратимам адаптуватися до нової реальності.

Набір у програму “СпортАмбасадори” триватиме з 22 травня по 18 червня. Вона складатиметься із 8 етапів: перші два призначені для відбору учасників програми, наступні — це навчання. Воно триватиме у липні — вересні. Складатиметься з 5 тренінгів тривалістю 3-4 дні, а також одного онлайн-курсу. 

Після перемоги України над Росією величезна кількість ветеранів потребуватимуть відновлення та соціальної інтеграції. Тому важливо вже зараз робити все можливе, щоб вони мали для цього можливості. Спорт — це найкращий інструмент реабілітації, відновлення та реінтеграції. Ми прагнемо створити такі умови, щоб більше ветеранів та ветеранок знайшли своє місце у мирному житті й змогли розвивати свій особистий потенціал без прив’язки до війни, розбудовуючи спільноту для тих ветеранів, що повертатимуться пізніше”,  — говорить керівник ветеранського відділу фонду “Повернись живим” Тарас Ковалик.  

У програму потрібні амбітні та дієві лідери. Спортивний амбасадор — це енергійна особистість, яка:

  • попри обставини власного життя, прагне до розвитку та підсилення ветеранської спільноти;
  • займається різними видами спорту, зокрема, адаптивними;
  • пройшла спортивну реабілітацію та долучається до різних спортивних заходів, не лише ветеранських;
  • може вільно спілкуватися з аудиторією, готова до ведення публічної діяльності та хоче бути впізнаваною;
  • відкрита новому та здатна навчатись.

Довідково:
Дізнатися більше про програму “СпортАмбасадори” та заповнити анкету на набір можна тут:
https://savelife.in.ua/sport-ambassadors/
Проєкт «СпортАмбасадори» реалізується благодійним фондом «Повернись живим» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Він був створений на основі міжнародного досвіду реінтеграції та відновлення ветеранів й передбачає надання ветеранам та ветеранкам постійних можливостей для повернення у свої громади через спорт, громадські сервіси, спільні заходи та партнерство.

Читайте також:
Верховна Рада офіційно визнала ветеранський спорт

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна