У Німеччині кавказький охоронець готелю побив військового ЗСУ, який зайшов у бар по формі, – той госпіталізований

доповнено

У німецькому місті Франкфурт-на-Майні охоронець готелю – кавказець – сильно побив українського військовослужбовця, що приїхав у Німеччину на реабілітацію після поранення і зайшов у готельний бар в формі ЗСУ.

Цей факт у коментарі “Новинарні” підтвердив генеральний консул України. За його словами, український військовик потрапив до шпиталю із поламаною щелепою та струсом мозку та потребує операції.

За інформацією з фейсбук-групи “Українці у Франкфурті-на-Майні“, конфлікт стався в готелі Roomers, а зловмисником був чеченець.

Генеральний консул України у Франкфурті Вадим Костюк у коментарі “Новинарні” підтвердив, що такий інцидент справді відбувся. Він запевнив, що консульство надасть потерпілому необхідну юридичну та іншу допомогу.

“За нашою інформацією, у п’ятницю увечері наш військовий зайшов в уніформі у бар готелю після відвідання. Після кількох зауважень з боку персоналу та охорони готелю щодо невідповідності його дрескоду, відбулася мовна перепалка, а потім бійка після спроби з боку охорони (представник народів Кавказу) вивести нашого бійця.
Внаслідок бійки у нашого громадянина – перелом щелепи та струс мозку. Поліцією зафіксований цей факт”, – розповів генконсул.

За його словами, більш детальну інформацію поліція зможе надати з понеділка, а потерпілого чекає операція.

“Зранку у понеділок консульство допоможе нашому громадянину з перекладом при підготовці до операції на щелепі, яка планується на вівторок. Наступним кроком допоможемо з поданням заяви у поліцію та пошуком адвоката”, – додав Костюк.

Також консульство спробує отримати в поліції відеозаписи з бару, де стався інцидент.

Наразі консульство з’ясовує всі норми законодавства двох країн щодо носіння військової форми одягу українськими військовослужбовцями за кордоном та відвідання в ній подібних закладів.




За попередньою інформацією генконсула, в Німеччини для носіння військової форми поза службою необхідно отримати спеціальний дозвіл. Для іноземців вона дозволяється під час спільних навчань, проходження стажувань та в інших випадках, передбачених окремою двосторонньою угодою. Україна таку угоду не укладала.

 Читайте також:
Перший батальйон українських військових завершив навчання на базі США в Німеччині

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна