Яким би уважним не був ваш лікар, і як би ви йому не довіряли, дуже важливо і самостійно розбиратись у тому, що відбувається під час протезування. І якщо для вас найкращим варіантом виявилися бюгельні зубні протези, ви можете дізнатись максимум про кожен із їх видів за посиланням.
А сьогодні стоматологія Healthy Dent розкаже ще більше про переваги та недоліки цього виду протезування.
Варто одразу відзначити популярність, якої досягли бюгельні протези. Вона невипадкова. Основа цього виробу – металічна дуга, що робить конструкцію меншою за розміром, легшою у носінні та більш довговічною.
Три види кріплення протезу – кламери, атачмени та телескопічні коронки мають свою переваги:
В цілому, бюгельні протези дозволяють відчувати себе впевнено, довго служать, не потребують частих візитів до стоматолога й забезпечують комфорт, значно покращуючи якість життя.
Як і в кожного виробу, в технологічних і зручних бюгельних протезів є й недоліки. Розглядати їх також простіше за видами конструкцій:
Добре, що фахівці Healthy Dent готові відповідати на кожне ваше питання на консультації, та врахують ваші побажання при виборі одного з бюгельних протезів. Врешті, ці конструкції мають надто багато переваг, щоб не скористатись таким чудовим шансом на повноцінну посмішку.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!