Переваги та недоліки бюгельних протезів ℗

Яким би уважним не був ваш лікар, і як би ви йому не довіряли, дуже важливо і самостійно розбиратись у тому, що відбувається під час протезування. І якщо для вас найкращим варіантом виявилися бюгельні зубні протези, ви можете дізнатись максимум про кожен із їх видів за посиланням.

А сьогодні стоматологія Healthy Dent розкаже ще більше про переваги та недоліки цього виду протезування.

Переваги бюгельних протезів

Варто одразу відзначити популярність, якої досягли бюгельні протези. Вона невипадкова. Основа цього виробу – металічна дуга, що робить конструкцію меншою за розміром, легшою у носінні та більш довговічною.

Три види кріплення протезу – кламери, атачмени та телескопічні коронки мають свою переваги:

  • кламерні цілком доступні за ціною, міцні, довговічні, швидко виробляються;
  • на атамчентах – легші, дозволяють упевнено та відкрито посміхатись;
  • телескопічні – надсучасні, високотехнологічні, зовсім непомітні та легкі.

В цілому, бюгельні протези дозволяють відчувати себе впевнено, довго служать, не потребують частих візитів до стоматолога й забезпечують комфорт, значно покращуючи якість життя.

Недоліки бюгельних протезів

Як і в кожного виробу, в технологічних і зручних бюгельних протезів є й недоліки. Розглядати їх також простіше за видами конструкцій:

  • Модель на кламерах не дозволить посміхатись надто широко: гачки, що кріпляться до опорних зубів, можуть бути помітними при надто відритій посмішці.
  • Бюгель на атачменах вимагатиме підготовки опорних зубів до встановлення паза, а отже – за їх здоров’ям доведеться слідкувати ще більш пильно. До того ж ціна такого протеза виявиться вищою за вартість доступного кламерного виробу.
  • Модель із телескопічними коронками кріпиться за допомогою подвійних коронок, а отже – вимагає акуратності й точності виконання, а також обізнаності зубного техніка в сучасних технологіях. Непростий процес створення й максимальна непомітність конструкції значно підвищують її вартість, що також стає аргументом під час розробки схеми протезування. До того ж, зубі, сусідні до відсутніх, потребують обточування та покриття металом.

Добре, що фахівці Healthy Dent готові відповідати на кожне ваше питання на консультації, та врахують ваші побажання при виборі одного з бюгельних протезів. Врешті, ці конструкції мають надто багато переваг, щоб не скористатись таким чудовим шансом на повноцінну посмішку.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]