У Києві зіллють воду з батарей у випадку обстрілу ТЕЦ на морозі

Київська міська держадміністрація закликала організації, які відповідають за обслуговування мережі теплопостачання в Києві, у випадку надзвичайної ситуації злити воду з опалювальних систем, якщо температура опуститься до мінус 3°C і нижче.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці КМДА у вівторок, 29 листопада.

“У зв’язку із суттєвим похолоданням, на випадок виникнення надзвичайної ситуації внаслідок ворожих атак, кожна обслуговуюча компанія повинна бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу чи заморозитись у випадку тимчасового аварійного відключення тепла”, – сказано в оголошенні.

Покрокова інструкція для посадових осіб, які відповідальні за виконання технічних заходів у разі потреби така.
Персонал обслуговуючих організацій повинен:
  • Відключити (за наявності) обладнання теплового пункту.
  • Закрити засувки на вузлі приєднання системи теплоспоживання до теплових мереж:
    – спочатку № 1 на подавальному трубопроводі,
    – потім на № 2 на зворотному трубопроводі.
  • Відкрити спусники на внутрішньобудинковій системі опалення та злити воду в дренажний приямок або інше передбачене для цього місце.
  • Відкрити крани для випуску повітря із будинкової системи опалення на горищі або технічному поверсі будинку.
  • Після стікання води зі спусників – закрити крани для випуску повітря із системи опалення на горищі або технічному поверсі.

Ідеться про всі обслуговуючі компанії, незалежно від форми їх власності чи форми управління будинком, в тому числі ОСББ, ЖБК.

У разі перебоїв зі зв’язком і неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією рішення про злиття води в будинку приймає відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно.

Підключення будинку, як зазначено в інструкції, відбуватиметься одразу після стабілізації ситуації за умови відповідного дозволу теплопостачальної компанії.

Після ракетних атак росіян по енергомережі в Києві 23 листопада вже було виведено з ладу одночасно системи електро- і теплопостачання – так, що вода в батареях охолола. Але тоді надворі була плюсова температура, а подача тепла була невдовзі відновлена.

Читайте також:
Наслідки ракетного удару рашистів по Запоріжжю: загинула людина, без тепла 123 будинки

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна