Переваги використання камер із датчиком руху ℗

Камери відеоспостереження – це надійне та ефективне рішення, що дозволяє забезпечити високу безпеку на об’єктах різного призначення. Разом з цим функціональні можливості камер значно розширилися.

Є спеціальні камери з датчиком руху, з якими можете ознайомитись за посиланням: https://dahua-technology.com.ua/videokamery/osobennosti_datchik-dvijeniya/. Це одна з найбільш затребуваних функцій, яка дозволяє автоматично реагувати на рухи, тому записувати виключно найважливіші події.

Особливості камер відеоспостереження з датчиком руху

Якщо говорити глобально, камера відеоспостереження з наявністю датчика – це класична камера, в якій встановлений спеціальний детектор, що реагує на рух. Саме при спрацьовуванні датчика вмикається камера. Це зручно, т.к. обладнання записуватиме не цілодобово видно, а тільки ті моменти, коли спрацював датчик руху.

З метою виявлення руху використовується технологія PIR – це технологія з пасивним інфрачервоним випромінюванням, тому реагує на тіло, що випромінює кожну живу істоту. Саме ця функція дає можливість технології не просто реагувати на всі об’єкти та предмети, а розрізняє дитину, дерева, тварину тощо. Необхідно відзначити, що датчики руху можуть бути провідними та бездротовими.

Наявність подібної системи сприяє тому, що обладнання може стати основним джерелом захисту від грабіжників, забезпечуючи високу надійність та ефективність. За допомогою наявності датчика руху ви отримуєте незаперечну перевагу – необхідно перевіряти значно менше інформації, під об’єктив потраплятиме тільки те, що дійсно важливо. Камери можуть записувати виняткові ключові моменти.

Навіть якщо станеться ситуація, що на об’єкт проникне зловмисник, поліція запросить відео з камер відеоспостереження, вам не потрібно годинами переглядати все, що відбувалося на об’єкті – ви зможете відразу подивитися тільки ту ділянку, на якій присутній рух. Це значно полегшує процедуру пошуку інформації.

Переваги камер спостереження з датчиком руху

  • Економиться електроенергія. На відміну від камер, яким доводиться у цілодобовому режимі проводити зйомку, датчики руху зможуть значно заощадити електроенергію. Камера активуватиметься виключно в тому випадку, коли це буде потрібно. Це дозволяє заощадити значну кількість електроенергії, за яку вам не доведеться платити. Особливо це актуально, якщо камера відеоспостереження працює від акумулятора.
  • Режим нічної зйомки. Важливо те, що камери відеоспостереження з датчиком руху коректно працюватимуть не тільки вдень, але в нічний час. Це особливо важливо, т.к. дозволяє навіть уночі фіксувати лише справді важливу інформацію.
  • Наявність повідомлень. Більшість камер спостереження з датчиком руху мають функцію підключення до програми на смартфоні. Тобто, якщо на об’єкті буде виявлено хоч якийсь рух, здійснюватиметься спрацювання датчика, отже, надходитиме повідомлення.
  • Дистанційний контроль. За допомогою камер відеоспостереження з датчиком руху ви зможете не тільки отримувати повідомлення про те, що щось сталося на об’єкті, але разом з цим у режимі реального часу зможете побачити, що саме відбувається – хибна тривога чи ні.

І це далеко не всі можливості, які мають камери відеоспостереження з датчиком руху. Важливо віддавати перевагу тільки продукції відомих брендів, таким чином ви зможете уникнути помилкових спрацьовувань.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]