Білоруси продовжили терміни “перевірки бойової готовності” своїх ЗС і далі “посилюють кордони”

До семи батальйонів збройних сил Білорусі продовжують виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях.

При цьому продовжено терміни:

  • до 18 червня – проведення перевірки бойової готовності збройних сил Республіки Білорусь;
  • до 8 липня – закриття повітряного простору над південною частиною Білорусі.

Про це повідомляє Генштаб ЗС України в ранковому зведенні 11 червня.

ГШ нагадує, що зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі.

При цьому, за словами представників української влади, чисельність ворожого угруповання на Волинському і Поліському напрямках не свідчить про наміри білоруських та російських військ наступати з території РБ.

За даними Генштабу ЗСУ, на Сіверському напрямку Росія продовжує утримувати до трьох батальйонних тактичних груп зі складу підрозділів Західного військового округу на ділянці російсько-українського кордону у Брянській та Курській областях для запобігання перекидання наших військ на інші загрозливі напрямки.

Минулої доби агресор здійснив вогневе ураження артилерією позицій наших військ у прикордонних районах Сумської області.

Читайте також:
ХРОНІКА ОБОРОНИ УКРАЇНИ. День 108 – 11.06.2022. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна