У Міністерстві оборони майже щодня проводяться різні слідчі дії.
Про це в середу, 8 вересня, заявив заступник міністра оборони, член наглядової ради “Укроборонпрому” Олександр Носов, передає Укрінформ”.
Посадовець відповідав на запитання, чи відчуває він протидію на посаді заступника міністра.
“Майже кожен день в МО України працюють представники ДБР, НАБУ, СБУ, прокуратури за тими чи іншими слідчими діями. Це вибиває з колії дуже сильно”, – зауважив Носов.
На його думку, однією з причин цього є “прихована нечесна боротьба між постачальниками, які намагаються добитися свого, в тому числі звинувачуючи керівництво МОУ в тому, про що самі придумали, без доказів та обґрунтування”.
Носов зауважив, що буде намагатися зменшити рівень секретності, бо він “надзвичайно високий, що породжує багато чуток, які в несерйозній пресі «розквітають» в сенсації і навіть “зради”.
Читайте також:
Суд продовжив арешт ексзаступника міністра оборони Павловського
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!