Вибори в Україні відбудуться не під час тимчасового перемир’я, а після закінчення війни, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що вибори в Україні відбудуться після закінчення війни, а не під час тимчасового перемир’я.

Про це глава держави сказав в інтерв’ю італійському виданню Сorriere Della Sera, передає 3 березня “Українська правда”.

“Справжнє питання полягає в тому, коли ми зможемо провести вибори? Вони точно відбудуться після закінчення війни, а не під час тимчасового перемир’я”, – сказав Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що ще не визначився, чи буде брати участь у виборах президента.

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна