Веслувальник Сергій Ємельянов виграв “золото” Паралімпіади-2020

У п’ятницю, 3 вересня, український спортсмен Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор в японському Токіо.

Як передає “Новинарня“, він виборов “золото” у веслуванні на байдарці-одиночці (клас KL3).

Ємельянов подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 секунди, випередивши найближчого суперника із ПРК (Росія) на 0,1 секунди.

Станом на ранок 3 вересня (за київським часом) збірна України виборола на Паралімпійських іграх-2020 загалом 89 медалей (21 золота, 43 срібна й 25 бронзових) і посідає на п’яте місце в загальному заліку.