МОУ створить систему “єдиного інформаційного вікна” для виробників озброєння та військової техніки

 

У Міністерстві оборони України започатковується система “єдиного інформаційного вікна” для потенційних виробників озброєння та військової техніки, виконавців і постачальників, які хочуть брати участь в оборонних закупівлях.

Про це написав новопризначений заступник Міністра оборони України Олександр Носов на своїй сторінці у ФБ.

За його словами, відсутність зрозумілого і прозорого механізму започаткування переддоговірної роботи між виконавцем і замовником часто створює корупційні ризики.

“Тому пропонуємо “єдине інформаційне вікно” — виробники, що виявили бажання брати участь у процесі виробництва озброєння та військової техніки для потреб Збройних сил України, мають можливість письмово звертатися з викладенням своїх виробничих, наукових та дослідницьких спроможностей до Міністерства оборони України”, – повідомив заступник міністра оборони України.

Уповноважений підрозділ аналізуватиме отриману інформацію, готуватиме доручення відповідним органам управління та структурним підрозділам. Зокрема, щодо вивчення пропозицій, визначення доцільності подальшої роботи, відповідності потребам, оборонній концепції. Також розраховуватиметься очікувана вартість та час життєвого циклу запропонованої продукції.

“Має працювати система, а не ручне керування. Усі бажаючі можуть направляти свої пропозиції за адресою: “03113, пр. Перемоги 55/2 м. Київ, начальнику Управління забезпечення розвитку та озброєння військової техніки Міністерства оборони України”, — підсумував Олександр Носов.

Читайте також:
“Синергія” представила робот-платформу “Миротворець” – дистанційний винищувач танків. ФОТО

Українські розробники створили рушницю-антидрон. Три зразки вже на фронті


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.